O mne

Zdravíčko, jsem Martin z nepříliš hezkého města v ČR. Geek, nadšenec do automobilů, IT, elektroniky, cestování a vaření. Od 15 let jsem si mohl dovolit mnoho koníčků protože se vždy prolínali s mojí prací. V hlavičce webu mám odkazy na sociální sítě, ty toho poví dost.

Na konci základní školy jsem se zajímal o webdesign a vytvořil dnes už neexistující projekt se slušnou návštěvností. Na konci základní školy jsme se podívali i na chemii z praktické stránky a dokonce to přežili bez ztráty končetin.

Střední školou se ustálil technický směr a já se soustředil na elektroniku a IT. Jako pár vyvrhelů, které elektronika zajímala jsme “bastlili a odpálili nejeden kondík”. Koncem střední ale přišel zájem o auta a ten začal vytlačovat ostatní.

Vysoká škola držela mojí pozornost první a druhý rok kde jsem měl ještě poměrně dobré výsledky. Jo, dokonce mne to i bavilo ale moc času mi brala auta. Snažili jsme se vybudovat dílnu na opravu starých Japonských sportovních vozů, nastřádali jsme slušný depozitář náhradních dílů a řadu pěkných pojízdných kousků.

Na konci druháku už moje výsledky byly tragické a já ve škole moc času nestrávil. Pracoval jsem na maličké firmě v mezinárodním obchodu a po třech letech odešel z ČVUT.

V roce 2018 jsem přešel shodou okolností do poměrně odlišné branže: Jako projektant a projektový koordinátor jsem pracoval na stavbě technologii v těžkém průmyslu. Elektrárna, cementárna, vápenka atd.

V prvním čtvrtletí roku 2020 jsem odešel z pozice projektanta. Využil dobu koronavirovou a věnoval mnoho času zájmu o blockchainové technologie.