Projektové portfolio

První web jsem založil brzo po té, co rodiče zařídili neomezený internet. To byla revoluce mého dětství. V sedmé třídě jsem začínal pracovat na projektu, který v mých patnácti letech dosáhnul milníku 1000 unikátních návštěv ale vzhledem k nekorektnosti obsahu web už dávno neexistuje. V dřívějších dobách byl internet opravdu svobodné místo a ani web s návodem na výrobu výbušnin, dýmovnic a dalších chemických pokusů stejně tak jako děravé programy pochybných licencí nikoho netrápil a měl své místo na svobodných sítích. Zde vám představím projekty na kterých pracuji.


Sázavský Kraken

Na úřednickém lejstru pocházím z Kladenského sídliska, nevzpomínám na to zle, ale zem, která je mi dražší je v posázaví. Na jendom z nejhezčích míst na planetě jsem trávil větší část každých prázdnin mého dětství. To místo je břeh řeky Sázavy přesně pod hradem Český Šternberk. Už dávno jsme ve stínu dědovi zahrady s babičkou Růžou přemýšleli, že ty davy vodáků co sjíždí řeku hned pod barákem by mohli u nás dát kávu. Ta myšlenka, to jak jsem rád od dětství trávil čas u plotny a to, že jsem se jako kapitalista už narodil, vytvořili projekt Sázavský Kraken. www.sazavskykraken.cz


Rudoks Tavern

Ve chvíli, co jsem si všiml, že tvorba mého bratra www.kuncart.com opravdu za něco stojí, dokonce mne každým dnem víc překvapovala kvalita ilustrací. Na začátku roku 2020 jsme proto začli pracovat na webu www.rudokstavern.com


LegendaryBrick

Od roku 2016 jsem začal budovat značku specializující se na prodej hraček do Hong Kongu, USA, Taiwanu a zbytku světa. Od nuly jsme vybudovali obchod kam se zákazníci s důvěrou pravidelně vraceli. Z tohoto projektu vznikla patálie s Českou Poštou.


ITrychle.cz

Za nadšenece do elektorniky a tehcnologie padlo nemálo na vývoj nějakých zlepšováků. V sovislosti s tím jsme otevřeli IT servis pro živnostníky a malé firmy v Kladně.