O mne

Zdravíčko, jsem Martin cápek co tu tvoří ze snad nejméně hezkého města v ČR. Geek, nadšenec do automobilů, IT, elektroniky, cestování, vaření a mnoha dalšího. Od 15 let jsem si mohl dovolit mnoho koníčků protože se vždy prolínali s mojí prací. V hlavičce webu mám odkazy na sociální sítě, ty toho poví dost.

Na konci základní školy jsem se zajímal o webdesign a vytvořil dnes už neexistující projekt se slušnou návštěvností. Na konci základní školy jsme se podívali i na chemii z praktické stránky a dokonce to přežili bez ztráty končetin.

Střední školou se ustálil technický směr a já se soustředil na elektroniku a IT. Jako pár vyvrhelů, které elektronika zajímala jsme “bastlili a odpálili nejeden kondík”. Koncem střední ale přišel zájem o auta a ten začal vytlačovat ostatní.

Vysoká škola držela mojí pozornost první druhý rok kde jsem měl ještě poměrně dobré výsledky. Jo dokonce mne to i bavilo ale moc času mi brala auta. Snažili jsme se vybudovat dílnu na opravu starých Japonských sportovních vozů, nastřádali jsme slušný depozitář náhradních dílů a řadu pěkných pojízdných kousků. Všemu kolem aut je v rubrice Garáž.

Na konci druháku už moje výsledky byly tragické a já ve škole moc času nestrávil. Pracoval jsem na maličké firmě v mezinárodním obchodu a po třech letech definitivně odešel z ČVUT. Firma začala obchodovat a já pomalu odešel ze školy a soustředil se na podnikání. Víc poví stránka CV.